Тотенхем поразен на домашен терен

“Мислам дека овој пораз претставува будење за моите фудбалери. Знаевме дека не чека тежок натпревар. Да победевме тоа ќе беше спектакуларно, но изгубивмеи се најдовме во состојба која не ја посакувавме. Во секој случај, досега добро одработувавме. Постигнаа погодок во моментите кога игравме навистина добро. Овој пат Вест Хем успеа да не изненади, па поради тоа примивме три погодоци.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.