Меси со фатен со плава проститутка

Аргентинскиот таблоид „Пронто“ објави ексклузивни фотографии на кои што Лео Меси страствено се забавува во друштво на убава русокоса девојка за време на својот престој во Лас Вегас.

 За време на својот летен одмор, Лионел Меси организираше неколку хуманитарни мечеви низ САД, а откако бил на мечот во Ликаго да игра фудбал, тој заминал и во Лас Вегас, „градот на пороците“, и им се препуштил на проститутките. Но, папараците го уловиле во навистина незгодни пози, кои се најдоа во таблоидот „Пронто“.

Leave a Reply

Your email address will not be published.