Како би изгледале познатите ако се “нормални” луѓе

Бред Пит и Анџелина Џоли

 

Ким Кардашијан и Канје вест

 

Ријана

 

Бритни Спиерс

 

Џенифер Анистон

 

Џони Деп

 

Мадона

 

Дејвид и Викторија Бекам

 

Сара Џесика Паркер

 

Том Круз

 

Џеј – Зи и Бјонсе

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.