(Видео) Навивачите на Фенербахче им приредија “убав“ пречек на фудбалерите на Арсенал

Фановите на турскиот клуб во текот на вечерните часови се собрале пред хотелот каде се сместени играчите на Арсенал, со со запалени бакли и со погрдно навивање не им дозволиле на гостите да се одморат.
Да видиме како ќе биде во текот на вечерашниот натпревар.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published.