(ВИДЕО) ВИСТИНАТА НА ВИДЕЛИНА: Кавадаречката општа болница во долгови до гуша!!!

Општа болница Кавадарци со финансиска дупка од вулкански размери Општата болница во Кавадарци се наоѓа во огромен финансиски долг како

Повеќе

(ФОТО) Мизерија услови во кавадаречката болница

Вистинска мизерија на детското одделение во кавадаречката болница. Според фотографиите кои што ги доби веб порталот Револуционер од родители на

Повеќе

Анестезиологот пијан избегал од операционата сала по смртта на мајката и бебето???

Анестезиологот кој во операциона сала влезе пијан е причина за смртта на мојата сопруга. Вака ја започна својата приказна Мите

Повеќе