The best bookmaker bet365

The Best bookmaker bet365 Bonus

                                          

АУДИО: Со оваа нумера гарант победуваме на Евровизија

  Дуото Гоца и Зоки со најновиот хит

Диме Велев: "Протестот за Тамара во Велес е само одложен, но не откажан"

  Режимот си го одработува своето, протестот во Велес е одложен

АУДИО (+18): „Буџетот нема пари, ние сме лудаци, трошиме на чоколада, а дома немаме леб!“

  Ставревски и Јанкуловска го "рендаат" Груевски како се расфрла со народни пари кога Македони...

Кекеновски: Груевски, извини се и замини си од политичката сцена, спаси ја партијата од срамот!

  Го повикувам јавно Никола Груевски што побргу да ја спаси ВМРО ДПМНЕ од голем срам и политич...

  • АУДИО: Со оваа нумера гарант победуваме на Евровизија

  • За Јанкулоска и Ставрески, Орав е копиљ, сељак и исфрустриран...

  • Диме Велев: "Протестот за Тамара во Велес е само одложен, но не откажан"

  • АУДИО (+18): „Буџетот нема пари, ние сме лудаци, трошиме на чоколада, а дома немаме леб!“

  • Кекеновски: Груевски, извини се и замини си од политичката сцена, спаси ја партијата од срамот!

Колумни

Интервју

Интервју - Уранија Пировска

uranija-pirovska-helsinski

todorov ostavka

ПРОГЛАС - "АЈДЕ"

ajde baner

slobodenpecat 21.01

 

Македонија

Магазин

Како настанал изразот „Сабајлево станав на лева нога“?

Како настанал изразот „Сабајлево станав на лева нога“?

Дали сте забележале дека оваа необична фраза се користи многу често ширум светот? Таа настанала пред... Повеќе

Свет

ОН: Над 6.000 жртви од почетокот на конфликтот во Источна Ук…

ОН: Над 6.000 жртви од почетокот на конфликтот во Источна Украина

Над 6.000 лица се убиени во Источна Украина од почетокот на кризата во земјата пред речиси една годи... Повеќе

Враќајте ја МРТ на народот, АЈДЕ!


Created with flickr slideshow.

Вестите на порталот Мојот Град може да се користат исклучиво за лично информирање. Задолжително да се наведе "Мојот Град" како извор на веста, доколку бидат превземени и објавени делови од некоја вест. Copyright © 2012 Mojot Grad - македонски информативен портал

Дървен материал от www.emsien3.com